Blender stołowy Gallet Millau MS 590 Biały/Zielony

Mikser sportowy i przenośna butelka 2 w 1! Z mikserem Gallet Millau przygotujesz soki owocowe lub kawę lodową, które odniesiesz sobie z sobą. Proste i praktyczne!
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
Niezastąpiony pomocnik dla zwolenników i miłośników zdrowego stylu życia a szybkiego tempa. Gallet Millau kombinuje mikser i przenośną butelkę w jednym!

W sportowym mikserze przygotujesz soki owocowe, koktajle mleczne, napoje mieszane alko i bez alko a dzięki możliwości rozgniatania lodu również kawę lodową. W naczyniu roboczym potem sobie przygotowany napój po prostu odniesiesz do pracy, na boisko lub na wycieczkę - po prostu gdziekolwiek chcesz.

Wystarczy naczynie robocze wyjąć, obrócić do góry, zdjąć noże miksujące ze stali nierdzewnej i przykręcić wieczko. Twój napój nie będziesz nigdzie przelewać - natychmiast możesz go konsumować.

Naczynie robocze o objętości 600 ml służy równocześnie jako przenośna butelka a jest wykonane z części plastikowej bez szkodliwego węglowodoru BPA. Wieczko butelki ma praktyczny wieszak do powieszenia.

Mikser po prostu i szybko złożysz, ucieszy sygnalizacja świetlna eksploatacji a również przestrzeń do nawinięcia kabla zasilającego.

Spróbuj receptę do uzupełnienie witamin, włókniny i energii

Ananasowe smoothie z imbirem i nasionkami chia

Do butelki roboczej nakroimy 1/4 małego ananasa na kawałki. Dodamy sok z jednej pomarańczy i 1/2 mniejszego grapefruita. Wrzucimy kilka listków świeżej mięty i 2 mm cienki płatek imbiru. Wszystkie ingrediencje starannie rozmiksujemy, ewentualnie dodamy 4 cl wody. Dosypiemy jedną łyżkę nasionek chia i starannie przemieszamy. Przed spożyciem zostawimy kilka minut odstać.

Gotowa orzeźwiająca mieszanka jest bardzo bogata na włókninę, zawiera bromelinę, która wspiera trawienie a również witaminę C, B i K. Dzięki soku z grapefruita drink przyspiesza detoksykację, obniża poziom cholesterolu i ulepsza układ krążenia. Nasionka chia dostarczą energię, potrzebne minerały i omega-3 kwasy tłuszczowe.

Gwarancja 24 miesiące
Pobór mocy miksera350 W
Objętość głównego pojemnika0,5 l
Ilość trybów prędkości1
Płynna regulacjaNie
Funkcja PULSETak
• Materiał wykonania pojemnikówplast
Funkcjakruszenie lodu, mieszanie
Waga 980 g
Wysokość 36,0 cm
Szerokość 12,5 cm
Głębokość 13,0 cm
Waga opakowania 1.150 kg
Wysokość opakowania 37,5 cm
Szerokość opakowania 13,0 cm
Głębokość opakowania 13,0 cm
Instrukcja obsługi GALMS590_manual_CZ-SK-PL-ENG-HU.pdf [Do pobrania]