Czajnik bezprzewodowy Gallet Livarot BOU700D INOX

Mądry czajnik ze stali nierdzewnej o objętości 1,5 l z możliwością regulacji wody do lepszego przygotowania ulubionych napoi i z funkcją KEEP WARM.
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
Czajnik ze stali nierdzewnej Gallet BOU 700D umożliwi ci regulować temperaturę ogrzewania wody na 60, 70, 80, 95 lub 100 °C do przygotowania twoich ulubionych herbat, napojów lub potraw rozpuszczalnych. Ekran LCD w przejrzysty sposób pokaże ci ustawioną funkcję i aktualną temperaturę wody.

Czajnik posiada funkcję KEEP WARM, która utrzyma ustawioną temperaturę nawet w czasie 60 min po ukończeniu ogrzewania. Dzięki tej funkcji nie musisz się obawiać, że woda straci wymaganą temperaturę. Z środkowym złączem czajnik łatwo umieścisz na podstawkę. Z prostym otwieraniem wieka za pomocą przycisku na wieku łatwo napełnisz czajnik wodą aż do objętości 1,5 l. Tą potem szybko ogrzejesz dzięki mocy pobieranej 2 200 W.

Zaletą jest łatwa konserwacja powierzchni z powodu zaokrąglonych i łatwo dostępnych części czajnika, włącznie ukrytej grzałki pod prostym dnem ze stali nierdzewnej. Podczas ogrzewania jest temperatura wody pokazana kolorowym oświetleniem poziomowskazu. Długość kabla zasilającego ustawisz sobie według potrzeb a resztę kabla schowasz w przestrzeni podstawki.

Gwarancja 24 miesiące
Czajnik objętość1,5 l
Moc czajnika2200 W
Wskaźnik poziomu wodyTak
Podstawacentralne złącze obrotowe 360°
Rodzaj grzałkipłaskie dno - ukryta grzałka
Regulacja temperaturyTak
TermometrTak
FiltrWyjmowany odwapniać
PodróżnyNie
Pokrywaz zabezpieczeniem
Tworzywostal nierdzewna
Kolorstal nierdzewna
RetroNie
Cyfrowy wskaźnik temperaturyNie
Waga 1,0 kg
Wysokość 24,5 cm
Szerokość 23,5 cm
Głębokość 15,0 cm
Waga opakowania 1.300 kg
Wysokość opakowania 23,5 cm
Szerokość opakowania 20,0 cm
Głębokość opakowania 18,5 cm
Instrukcja obsługi GALBOU700D_manual_CZ+SK+PL+GB+H.pdf [Do pobrania]