Elektryczny but ogrzewający Gallet CCH210 Brązowa

Ogrzewany but Gallet pomoże przy nieprzyjemnym uczuciu zimnych stóp i ogrzeje nie tylko w miesiącach zimowych
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
Ogrzewany but elektryczny Gallet CCH210 stanowi codzienną pomoc dla osób cierpiących na tzw. zespołem zimnych stóp. W miesiącach zimowych but zapewnia ogromne możliwości wykorzystania przez całą rodzinę. Po całym dniu jazdy na sankach, dzieci na pewno chcą rozgrzać zmarznięte nogi. Dorośli docenią również super miękkie ocieplenie buta po wędrówce w zimie, jeździe na nartach, nartach biegowych lub łyżwach.

But ma rozmiar uniwersalny i składa się z dwóch warstw, zewnętrzna jest wykonana z komfortowego materiału – pluszu, a wyjmowana warstwa wewnętrzna jest wykonana z wełny syntetycznej. Dużą zaletą jest to, że wkładkę wewnętrzną można prać w pralce.

Przy niskim poborze mocy 100 W osiąga maksymalną temperaturę 32 ° C - 35 ° C . Temperaturę można ustawić w 6 stopniach.. But automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę, która zapewnia komfort użytkowania. Gallet CCH 210 działa na sterowanie na kablu zasilającym z wyświetlaczem i czasomierzem, za pomocą którego można ustawić zarówno intensywność, jak i czas grzania w zakresie od 45 do 90 minut, po czym wyłącza się automatycznie. But ma czujnik zabezpieczający przed przegrzaniem.

Gwarancja 24 miesiące
Liczba poziomów temperatury6
Zastosowaniebut
Możliwość prania w pralceTak
Pilot w zestawieNie
Materiałplusz
Pobór mocy100 W
Waga 600 g
Wysokość 24,0 cm
Szerokość 29,0 cm
Głębokość 30,0 cm
Waga opakowania 830 g
Wysokość opakowania 25,0 cm
Szerokość opakowania 28,5 cm
Głębokość opakowania 12,0 cm
Instrukcja obsługi GALCCH210_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [Do pobrania]