Koc grzewczy Gallet CCH130 Brązowa

Podgrzewany elektryczny koc
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
Cierpisz na bóle stawów lub mięśni, jest Ci ciągle chłodno lub po prostu kochasz kojące ciepło w rozgrzanym łóżku? Koc elektryczny Gallet CCH 130 jest wykonany z miękkiej w dotyku przyjemnej dzianiny polarowej i pomoże podczas bólu i zimna, stworzy przyjemne i pocieszające uczucie w zaciszu własnego domu. Ten model ma większe wymiary, a zatem może służyć na szerokie łóżko jednoosobowe lub wąskie łóżko dla dwóch osób. Koc może być stosowany jako przykrycie, jak również jako dolna podkładka, a dużą zaletą jest jego wygodne utrzymanie, ponieważ można go prać w pralce.

Przy poborze mocy 120 W posiada osiąga maksymalną temperaturę 32 ° C - 35 ° C . Temperaturę można ustawić w 9 stopniach. Koc automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę, która zapewnia komfort użytkowania. Gallet CCH 130 działa na odłączane zdalne sterowanie z wyświetlaczem i czasomierzem dzięki któremu można ustawić intensywność, jak i czas ogrzewania w zakresie od 1-9 godzin. Koc jest wyposażony w czujnik bezpieczeństwa przed przegrzaniem.

Zimą dzieci z pewnością docenią koc, gdy po całym dniu zabawy w śniegu powrócą do domu mokre i zmarznięte. Z pewnością przywitają przyjemne uczucie po otuleniu się miękkim, ciepłym kocem i będą odpoczywać, oglądając bajki. Dorośli rozgrzeją się po wędrówce zimowej, narciarstwie biegowym i jeździe na nartach.

Gwarancja 24 miesiące
Liczba poziomów temperatury9
Zastosowaniedla jednej osoby, koc, poduszka, koc
Możliwość prania w pralceTak
Pilot w zestawieTak
Materiałfleece
Pobór mocy120 W
Waga 1,4 kg
Wysokość 2,0 cm
Szerokość 140,0 cm
Głębokość 160,0 cm
Waga opakowania 1.800 kg
Wysokość opakowania 33,5 cm
Szerokość opakowania 42,0 cm
Głębokość opakowania 11,0 cm
Instrukcja obsługi GALCCH130_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [Do pobrania]