Koc grzewczy Gallet CCH160 Niebieska

Pomaga przy bólach mięśni i stawów, podczas wieczornego relaksu we dwoje lub przyjemnie rozgrzeje łóżko przed pójściem spać, takie są możliwość korzystania z koca elektrycznego Gallet 160
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
Cierpisz na bóle stawów lub mięśni, jest Ci ciągle chłodno lub po prostu kochasz kojące ciepło w rozgrzanym łóżku? Koc elektryczny Gallet CCH 160 jest wykonany z dzianiny polarowej i pomoże podczas bólu i zimna, stworzy przyjemne i pocieszające uczucie w zaciszu własnego domu. Ten model jest o większych wymiarach, a zatem służy dokładnie na łóżko dla dwóch osób. Jest przeznaczony przede wszystkim jako spodnia podkładka. Dużą zaletą jest jego wygodne utrzymanie, ponieważ można go prać w pralce.

Przy niskim poborze mocy 2 x 60 W osiąga maksymalną temperaturę 32 ° C - 35 ° C . Temperaturę można ustawić w 3 stopniach. Obydwie połówki mają oddzielny obwód, a więc każda osoba może ustawić własną temperaturę. Koc automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę, która zapewnia komfort użytkowania. Gallet CCH 160 działa na odłączane zdalne sterowanie i jest wyposażony w czujnik bezpieczeństwa przed przegrzaniem.

Gwarancja 24 miesiące
Liczba poziomów temperatury3
Zastosowaniedla dwóch osób, prześcieradło
Możliwość prania w pralceTak
Pilot w zestawieTak
Materiałpolar fleece
Pobór mocy120 W
Waga 2,0 kg
Wysokość 2,0 cm
Szerokość 142,5 cm
Głębokość 163,5 cm
Waga opakowania 2.520 kg
Wysokość opakowania 41,0 cm
Szerokość opakowania 48,0 cm
Głębokość opakowania 12,0 cm
Instrukcja obsługi GALCCH81_160_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [Do pobrania]