Poduszka rozgrzewająca Gallet CCH301 Brązowa

Elektryczny ogrzewany kocyk nadający się do użycia domowego o wymiarach 30 x 40 cm. Nastaw sobie temperaturę według siebie w zakresie 40 - 65 °C.
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
Lubisz ciepło? Lub cierpisz często na bóle stawów lub mięśni? To zapewne ulubisz sobie kocyk rozgrzewający z mocą pobieraną 100 W o wymiarach 30 x 40 cm marki Gallet.

Możesz go wykorzystać jako dolną podkładkę lub możesz sobie kocyk przyłożyć na konkretne miejsca na ciele (np. na brzuch). Ciepło wychodzące z kocyka zapewnia ulgę od bólów mięśni, menstruacyjnych, bólów przy rwie kulszowej, bólów stawowych i reumatycznych. Nadaje się do codziennego użycia. Niezawodnie i mile przegrzeje całe ciało.

Wszystko pod kontrolą i według twojego życzenia
elektryczny kocyk ogrzewany ma 6 stopni regulacji temperatury dla optymalnego ustawienia. Maksymalna temperatura wynosi 32 ° C - 35 ° C , która jest następnie automatycznie utrzymywana.

Konserwacja i bezpieczeństwo
W celu wyższego bezpieczeństwa użytkowników kocyk po upływie 90 minut eksploatacji automatycznie wyłączy się. Na przypadek przegrzania jest elektronika sterująca wyposażona także w czujnik bezpieczeństwa. Materiał kocyka to mikro plusz, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Konserwacja jest naprawdę łatwa – kocyk możesz po odłączeniu kabla zasilającego o długości 2 metrów bez problemu prać w pralce.

Gwarancja 24 miesiące
Liczba poziomów temperatury6
Zastosowaniepoduszka, koc, prześcieradło
Możliwość prania w pralceTak
Pilot w zestawieTak
Materiałplusz
Pobór mocy100 W
Waga 350 g
Wysokość 2,0 cm
Szerokość 43,0 cm
Głębokość 31,5 cm
Waga opakowania 525 g
Wysokość opakowania 5,0 cm
Szerokość opakowania 22,0 cm
Głębokość opakowania 33,0 cm
Instrukcja obsługi GALCCH301_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [Do pobrania]