Żelazko Gallet Laury FAR 370 Niebieska

Praktyczne funkcje i niezawodność w eleganckiej niebiesko-białej wersji żelazka Gallet FAR370
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
  • Opcje
Niezawodne żelazko Gallet zwraca uwagę swoim eleganckim i kontrastowym niebiesko-białym designem i stopą ceramiczną. Podczas porannego pośpiechu zapewne ucieszy ponadstandardowy pobór mocy 2400 W, który sprawia, że żelazo bardzo szybko doprowadzone osiąga temperaturę roboczą, a temperatura ta jest utrzymywana stabilnie. Zarówno temperaturę, jak i ilość pary można regulować. Parę można nawet całkowicie wyłączyć i żelazka używać do prasowania na sucho.

Żelazko jest wyposażone w wiele praktycznych funkcji, które z pewnością uprzyjemnią prasowanie. Do nich należy na przykład funkcja Vertical steam umożliwiająca parowanie bez kontaktu ze stopą. Ponadto, bardzo ważna funkcja ochrony materiałów delikatnych Drip stop, która zapobiega niepożądanemu kapaniu ze stopy żelazka. Czas uużytkowania żelazka pomagają przedłużyć funkcje Anti Calc i Self clean. Służą one do tego, aby żelazko pozostało wewnątrz czyste i nie zatykało się kamieniem wodnym. Oczywistością jest możliwość kropienia, które nadaje się do sztywnych i pomarszczonych tkanin.

Żelazko Gallet FAR 370 ma poręczny obrotowy przegub kabla zasilającego, za którego pośrednictwem kabel nie popląta się z żelazkiem i jest ono łatwiejsze w obsłudze. Sam kabel zasilający ma długość 2 mi może być owinięty o korpus żelazka w celu lepszego przechowywania.

Gwarancja 24 miesiące
Informacje ogólne
Rodzaj żelazkaparowe z kablem
Pobór mocy2400 W
Płytaceramiczna
Pojemność zbiornika na wodę250 ml
Wydajność
Wyrzut pary130 g/min
Strumień pary40 g/min
Funkcje
System zapobiegający skraplaniu się paryTak
Prasowanie w pionieTak
SamoczyszczenieTak
OdkamienianieTak
Funkcja zraszaniaTak
Wyłącznik bezpieczeństwaNie
Pozostałe właściwości
Długość kabla2 m
Inne
Waga 1,1 kg
Wysokość 15,0 cm
Szerokość 28,5 cm
Głębokość 12,0 cm
Waga opakowania 1.300 kg
Wysokość opakowania 15,5 cm
Szerokość opakowania 29,0 cm
Głębokość opakowania 12,0 cm
Instrukcja obsługi GALFAR370_372_manual_CZ+SK+PL+GB+H.pdf [Do pobrania]