Żelazko Gallet Laury FAR 372 Purpurowa

Funkcja bezpieczeństwa Auto Shut Off i wiele innych praktycznych zastosowań w eleganckiej kolorowej wersji żelaska Gallet FAR372.
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
  • Opcje
Niezawodne żelazko Gallet zwraca uwagę eleganckimi i kontrastującymi kolorami i ceramiczną stopą. Podczas porannego pośpiechu z pewnością zachwyci jego ponadstandardowa moc 2400 W, która sprawia, że żelazko bardzo szybko jest gotowe do pracy. Zarówno temperaturę, jak i ilość pary można regulować. Parę można nawet całkowicie wyłączyć i używać żelazka tylko do pasowania na sucho.

Model FAR 372 jest wyposażony w praktyczne funkcje, z którymi prasowanie jest znacznie bardziej przyjemne i bezpieczne. Najważniejszą zaletą tego żelazka jest funkcja Auto Shut Off, która ocenia pozycję żelaza, a w przypadku długotrwałego braku aktywności lub przypadkowego przewrócenia zapewni odłączenie od sieci. W ten sposób chroni Twój dom przed pożarem, a portfel przed zbytecznie zużytą energię elektryczną. Między dalszymi funkcjami jest na przykład funkcja Vertical steam umożliwiająca parowanie bez kontaktu ze stopą. Ponadto ważna funkcja Drip stop, która zapobiega niepożądanemu kapaniu ze stopy żelazka. Czas użytkowania żelazka pomagają przedłużyć funkcje Anti Calc i Self clean. Służą one do tego, aby żelazko pozostało wewnątrz czyste i nie zatykało się kamieniem wodnym. Oczywistością jest możliwość kropienia, która nadaje się do sztywnych i pomarszczonych tkanin.

Żelazo Gallet FAR 372 ma praktyczny obrotowy przegub kabla zasilającego, dzięki któremu kabel nie popląta się z żelazkiem i żelazko jest łatwiejsze do obsługi. Sam kabel zasilający ma długość 2 mi może być owinięty o korpus żelazka w celu lepszego przechowywania.

Gwarancja 24 miesiące
Informacje ogólne
Rodzaj żelazkaparowe z kablem
Pobór mocy2400 W
Płytaceramiczna
Pojemność zbiornika na wodę250 ml
Wydajność
Wyrzut pary130 g/min
Strumień pary40 g/min
Funkcje
System zapobiegający skraplaniu się paryTak
Prasowanie w pionieTak
SamoczyszczenieTak
OdkamienianieTak
Funkcja zraszaniaTak
Wyłącznik bezpieczeństwaTak
Pozostałe właściwości
Długość kabla2 m
Inne
Waga 1,1 kg
Wysokość 14,5 cm
Szerokość 28,5 cm
Głębokość 12,0 cm
Waga opakowania 1.350 kg
Wysokość opakowania 15,5 cm
Szerokość opakowania 29,0 cm
Głębokość opakowania 12,0 cm
Instrukcja obsługi GALFAR370_372_manual_CZ+SK+PL+GB+H.pdf [Do pobrania]