Zgrzewarka folii Gallet Narbonne MSV 250 Biała

Zgrzewarka próżniowa z łatwym sterowaniem, której torebki można zamrażać i ogrzewać. Do zgrzewarki próżniowej można dokupić następne wyposażenie.
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Instrukcja obsługi
  • Do pobrania
W pełni automatyczna zgrzewarka próżniowa folii Gallet MSV 250 Narbonne z mocą pobieraną 110 W, która zagwarantuje ci dobrej jakości połączenie folii i możliwość przechowania artykułów spożywczych z dłuższym okresem przydatności. Posiada bezpiecznik temperatury i sygnalizację świetlną do wysysania i spawania. Ma proste sterowanie i funkcję spawania i próżniowego zgrzewania folii.

Dzięki zgrzewarce próżniowej przechowasz artykuły spożywcze dłużej świeże i podwyższysz ich trwałość. Torebki można zamrażać i ogrzewać. Po użyciu wystarczy ich umyć i używać powtarzanie. Można ją także używać do ochrony różnych przedmiotów jako są rzeczy wartościowe i dokumenty, które chcesz zabezpieczyć przed wilgotnością.

Częścią pakowania urządzenia do pakowania próżniowego są torebki o wymiarach 25 x 30 cm, folia o długości 5 m i szerokości 25 cm, skrzynka do wytwarzania próżni o objętości 700 ml i wężyk z redukcjami do wysysania.

Gwarancja 24 miesiące
Pobór mocy110 W
Funkcja ssania powietrzaTak
podwójny zgrzewNie
Kontrolka świetlnaTak
Folia w zestawieTak
Waga 1,9 kg
Wysokość 7,5 cm
Szerokość 36,0 cm
Głębokość 18,0 cm
Waga opakowania 2.280 kg
Wysokość opakowania 35,0 cm
Szerokość opakowania 39,0 cm
Głębokość opakowania 11,0 cm
Instrukcja obsługi GALMSV250_manual_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [Do pobrania]